Temizlik Makinaları Kullanım Alanları

Küçük ve orta ölçekli alanların temizlenmesi amacıyla üretilen Cleanfix 431 B bataryalı zemin temizleme makinası kompakt tasarımı,yüksek kapasitesi ve küçük ebatlarıyla kullanıcılardan tam not alan bir makinasıdır.

STAR ıslak Kuru temizlik makineleri
Kategori: 2. el Temizlik Makineleri

Star  Islak Kuru Temizlik makineleri

modeli ıslak kuru temizlik makineleri ,plastik tankı olması sebebiyle hafiftir buda temizlik sırasında kolaylık sağlar, iz yapmayan lastik tekerlekler, extra izolasyon sistemli düşük gürültü seviyeli temizlik makinası.
Kullanım Alanları: 
Temizlik şirketleri, ofis temizlik makinası, otel temizlik makinası, genel temizlik makinası, atölye temizlik makinası

Taski 1250-E Yer yıkama kablolu, disk fırçalı yer yıkama makinesi

Kategori: 2. el Temizlik Makineleri

Patentli fırça dizaynı yüzeyin şeklini takip eder, eşit ve düzgün basıncı yüzeye en iyi şekilde uygular. Sonuç; mükemmel temizlik. U şeklindeki silici başlık su emişinin tüm çalışma alanı boyunca iz bırakmadan kusursuz gerçekleştirilmesini sağlar. Özel silici başlığı ve direk emiş dizaynı, izmarit gibi küçük parçaların tıkanma olmaksızın toplanmasını sağlar. Verimlilik ve Hareket Kabiliyeti

Daha büyük tank kapasitesi daha uzun süreli aralıksız kullanım sağlar, verimliliği ve üretkenliği artırır. Çift tekerlekli aks sistemi daha kolay bir kullanım ve kalabalık alanlarda bile mükemmel hareket kabiliyeti sağlar. Ayrıca makinenin taşınmasını kolaylaştırır.

Ergonomi

Ergonomik yapısı tüm kullanıcılara uyar. Makinenin tüm fonksiyonları çalışma pozisyonundan kontrol edilebilir. Kendinden açıklamalı kontrol paneli minimum eğitim gerektirir ve makinenin durumu hakkındaki gerekli tüm bilgileri gösterir.

Bakım

Renklerle kodlandırılmış bakım noktaları makinenin kullanımdaki etkinliğini artırır ve eğitim ihtiyacını azaltır. Bakım için daha az bölüm ve kolay erişebilirlilik, makineye çok daha kolay bir kullanım imkanı sunar